Ana Sayfa
0.312 231 02 25
BAYTOK HUKUK BÜROSU
Baytok Hukuk Bürosu , Avukat Savaş BAYTOK tarafından Ankara ilinde kurulmuş olup, hali hazırda ana bölümlere ayrılarak;  5 avukat, 7 stajyer avukat, 8 katip, 6 call center, 1 idari işler müdürü ve 1 asistan olmak üzere 28 kişilik dinamik bir ekip ile avukatlık alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

CEZA HUKUKU

İDARE HUKUKU

İCRA HUKUKU

ÖZEL HUKUK

UZMAN KADROMUZ

Ofisimizde çalışan hukukçularımız kendi alanında uzman avukatlardan oluşmaktadır. Ofisimizde birçok farklı alanda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunulmaktadır.

DOĞRU VE HIZLI ÇÖZÜMLER

Avukatların sorunlara çözüm getirebilmesi; mesleğini icra anlamında yeterli olmayıp, bunu en kısa sürede ve en doğru şekilde yapması gerekmektedir.

HEDEFLERİMİZ

BAYTOK HUKUK BÜROSU ekibi olarak her geçen gün bilinçlenerek ve kendimizi geliştirerek hukuk sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

YASAL UYARI :

Web sitemizdeki bilgi ve açıklamalar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgiler reklam teklif hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede yapılan bütün açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yer alan bilgiler reklam amaçlı değildir. İş geliştirmeye yönelik olarak kullanılamaz. Sitemizde kullanılan bütün içerikler BAYTOK HUKUK BÜROSU’na aittir. Ofisimizin açıkça yazılı izni olmadan yazı, resim ve sair bilgileri kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret ederek yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.
İLETİŞİM BİLGİLERİ BAYTOK HUKUK BÜROSU
Korkutreis Mahallesi Sezenler Caddesi No: 4/16 06430 Sıhhiye / Çankaya - ANKARA
Tel: +90 312 231 02 25
Fax: 0 312 231 02 26
E-mail: info@baytokhukukburosu.com
Başa Dön
Facebook
Twitter
Youtube